Татуаж брів, очей (стрілка) в Черкасах. Майстер татуажу губ виїзд на дім

Зробити татуаж брів Черкаси, татуаж губ і татуаж очей (стрілка) з виїздом на дім по Черкасам ви можете, звернувшись в нашу компанію. Пропонуємо якісний перманентний макіяж (татуаж) в Черкасах.
На сьогоднішній день перманентний макіяж - це практичний спосіб виглядати яскраво і виразно, без необхідності використання декоративної косметики кожен день. У вас завжди буде ідеальна форма брів і губ, ваші очі будуть виразними, більше немає необхідності купувати дорогу косметику і постійно оновлювати макіяж протягом дня.
Татуаж брів виконується з виїздом на дім по Черкасам. На початку, ви обговорюєте всі ваші запитання щодо процедури татуажу, далі майстер татуажу в Черкасах креслить ескіз олівцем, після чого слідкує растушевка пігменту. Чи не кожній жінці потрібна повна растушевка ескізу брів - шотірування.
На даний момент найбільшою популярністю користується волоскові татуаж (волосковая техніка нанесення татуажу). Виконаний в цій техніці перманентний макіяж робить брови найбільш природними і натуральними. Наш майстер підбере найбільш відповідний колір пігменту, підкаже, в якій техніці перманентний макіяж буде найбільш актуальний для вас.
У нас ви можете викликати майстра, який якісно виконає татуаж губ в Черкасах. Майстер татуажу виїжджає до вас виводить лінію контуру губ і розтушовує пігмент, а можна зробити тільки татуаж контуру для більшої виразності лінії губ. Також актуальна послуга татуаж очей в Черкасах. Найчастіше роблять підводку по верхній і / або нижній повіці. Можна намалювати стрілки або розтушувати верхню лінію, для додання ефекту густих вій.
Після того як ви зробите татуаж, у вас буде відмінний зовнішній вигляд в будь-якій ситуації: на пляжі, в сауні, в басейні. Більше немає необхідності переживати через «попливше» око, або витерту помаду. Татуаж і Корекція татуажу в Черкасах виконується на високому рівні і за доступною ціною. Також надаємо послуги виведення татуажу.
Центр Іміджу - салон краси і стилю у Вас вдома.
Викликати майстра татуажу на дім можна щодня з 8.00 до 18.45. Виїжджаємо в будь-які райони міста + можливий виїзд в передмістя.
Наші контакти:
(050) 458-89-79
(067) 610-49-09
(063) 126-75-56
Сайт: http://imagecentre.prom.ua
Рубрики
Краса і здоров'я, косметика
Вантажні перевезення по Україні, в Росію, Крим, СНГ, Європи
0
немає оцінок
Я рекомендую
42 перегляди у травні
Дії

Схожі оголошення

заколки для волос, под жемчуг см. https://littledream.ua.market/catalog/group/196869 viber 06691...
13:06, 10 травня
У Вас высокая степень нарушения рефракции или тонкая роговица, поэтому лазерная коррекция нежелатель...
12:08, 8 травня
Катаракта - не приговор! Офтальмологическая клиника «Оптимед» (www.optimed.ua) специализируется на л...
18:15, 13 травня
Асимметричная венецианская маска из металла (золотой,серебро) материал: метал. маска идет на рези...
17:57, 9 травня
Курсы бухгалтер продавец психолог аниматор маркетинг логистика
10:52, 7 травня
Набор серьги и ободок в Dolce&Gabbana_лимончик 950 грн Ободок отдельно 600 грн,серьги 350 грн см...
13:25, 17 травня