Виновник ДТП нет страховки с АТО не застрахован евробляха как забрать получить деньги выплату

На жаль, оголошення застаріло
Допоможемо забрати виплати з винуватця ДТП без страховки в Черкасах та Черкаській області
В Україні страховка ОСАГО - обов'язковий документ. Це прописано в законодавстві. Як відомо Хелперу, порушення закону України карається - при недотриманні закону власнику машини доведеться виплатити штраф. Насправді автострахування потрібно для того, щоб убезпечити водія. Уявіть собі, на дорозі сталося ДТП - ви винуватець зіткнення, і внаслідок цього постраждали пасажири і водій іншого автомобіля. Якщо у вас вже є автостраховка або ви телефонуєто в Хелпер Черкаси або ви звертаєтеся в страхову, і вона оплачує суму, яка відповідає завданими збитками. У зворотному випадку - все доведеться виплатити з власної кишені!

Процедуру реєстрації регламентують відповідні законодавчі акти, і на вартість страхового поліса впливає кілька змінних:
1-Стажу водіння;
2-віку водія;
3-регіону придбання поліса;
4-наявності страхових випадків у минулому і ін.
Важливо уточнити, що вартість поліса в рази менше, ніж штраф, який доведеться сплатити за їзду без страховки і оплату збитку, внаслідок виникнення ДТП. Купити страховий поліс куди дешевше, ніж після розплачуватися за таку економію!

Сума виплат без страховки, по европротоколу який можливо завантижити на сайті Хелпер Черкаси
Якщо ви не передбачили можливість виникнення непередбаченої ситуації і не уклали договір зі страховою, в разі виникнення аварії вам доведеться сплатити:
1-штраф - від 420 до 1650 грн .;
2-судові витрати;
3-матеріальні збитки, які покриють збитки майну і здоров'ю потерпілих.
Страхова компанія може покрити збитки на суму від 100 до 150 тис. Грн., Оскільки це передбачено законодавством. Самостійно виплатити ці гроші буває вкрай складно. Оформлення страховки обходиться недорого – цівілка в черкасах обійдеться власнику не дорого. Звичайно ж, сума компенсації може бути менше ніж 150 тис.

Хелпер Черкаси , допомога по ДТП, Чи є альтернатива?

Навіть якщо ви не встигли придбати автостраховку вчасно, можна скористатися послугами МТСБУ. Ця установа контролює діяльність всіх страхових компаній України і може компенсувати збитки в разі, якщо:
винуватець аварії знайдений і може бути присутнім при розгляді;
один з учасників ДТП все-таки має договір страхування.
МТСБУ може компенсувати суму збитків у вигляді виплати по ОСАГО тільки у вигляді тимчасового заходу. В майбутньому винуватцю доведеться компенсувати грошову суму, яка була відшкодована постраждалим в суді або через регрес.

Лазівки в законі уможливлюють страхової компанії ухилитися від виплат за полісом, якщо водій - винуватець аварії, не було внесено до переліку людей, які можуть керувати даним транспортним засобом. Це означає, що якщо людина, що сиділа за кермом на момент ДТП, не вказано в договорі - страхова не покриє збитки. Використовувати автоцивілку варто не тільки для того, щоб уникнути штрафних санкцій, а й для того, щоб не стати заручником ситуації, коли ви безпосередньо причетні до зіткнення.

Перш, ніж переходити до оформлення ДТП, необхідно упевнитися в тому, що поліси «Обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів всіх учасників події дійсні. Зробити це можна, відсканувавши QR-код на страховому полісі. Ще один варіант - зайти на сайт Хелпер «цифровой, электронный европротокол пример заполнения, Черкассы» або МТСБУ і знайти в базі свій договір за номером авто або серією та номером страхового поліса. Також, щоб перевірити дійсність поліса, можна просто зателефонувати в МТСБУ або в свою страхову компанію. Якщо в результаті перевірки з'ясувалося, що у винуватця аварії відповідальність не застрахована, необхідно викликати поліцію. Після оформлення ДТП, потерпілому слід звернутися за відшкодуванням в МТСБУ. Але спершу йому доведеться піти в суд і отримати рішення про визнання незастрахованої водія винним у ДТП. При цьому Моторне бюро заплатить потерпілому тільки в тому випадку, якщо у нього самого на момент аварії був поліс "автоцивілки".
http://www.helper.ck.ua/strahova/
Рубрики
Юридичні послуги
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Компания «ГАРАНТ-СТАНДАРТ» ООО, предоставляет комплекс услуг по подготовке и получению европейского...
13:40, 18 травня
Сертификат на Систему управления безопасностью пищевых продуктов ISO 22000 (HACCP) Компания "ГАРА...
13:40, 18 травня
ТОВ “ЮНЕКО ГРУП” уже много лет занимается помощью в отмене депортаций, снятии запрета въезда в Польш...
11:45, 20 травня
Регистрация физических лиц-предпринимателей; регистрация юридических лиц (ТОВ, ПП, общественных орга...
23:16, 14 травня
Декларация о соответствии техническим регламентам Украины - документ, в котором производитель или уп...
13:40, 18 травня
Компания «ГАРАНТ-СТАНДАРТ» ООО, предоставляет широкий спектр услуг по оформлению разрешительных доку...
13:40, 18 травня