• Головна
  • “Мавпи” у фантастичному матчі обіграли чемпіона (ВІДЕО)
12:15, 19 лютого 2017 р.

“Мавпи” у фантастичному матчі обіграли чемпіона (ВІДЕО)

18 лютого, “Черкаські мавпи” на домашньому майданчику здолали другу команду – чемпіонату южненський “Хімік” інформує infomist.ck.ua.

Для того, щоб визначити переможця зустрічі, командам довелося зіграти додаткові 5 хвилин овертайму. У підсумку господарі святкували успіх – 84:83.

“Мавпи” краще розпочали матч і на першу перерву пішли, виграючи +5. Перевагу вдалося зберегти і в другій чверті, незважаючи на те, що “Хімік” намагався вирівняти гру. У третій чверті гостям вдався ривок 6-0, що дозволило таки наздогнати черкащан. У цей час в “мавп” розпочалися серйозні проблеми в нападі: команда не реалізувала 7 атак поспіль і за 10 хвилин змогла набрати лише 9 очок.

У четвертій чверті черкащан таки прорвало, їхня перевага сягнула 7 очок. Але втративши концентрацію, “мавпи” дозволили суперникам наздогнати себе, а потім і взагалі мало не програли матч.

У овертайм гру перевів Кальніченко. Додаткова 5-хвилинка пройшла у форматі дуелі лідерів команд Джеймі Сміта та Олександра Кольченка. У підсумку переміг останній, а з ним і вся черкаська команда. На рахунку Кольченка у матчі проти своєї колишньої команди – 25 очок, 19 у Кальніченка, 14 у Стейсі Девіса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію